Wczytuję dane...

Róża angielska perełka na naszym sklepie internetowym

Róża angielska  perełka na naszym sklepie internetowym

Tkanina róża angielska należy do najlepiej sprzedających się tkanin na naszym sklepie internetowym. Kupują ją zarówno klienci detaliczni, jak i hurtownicy. 

Materiał róża angielska posiada wzór delikatnych róż na tle ecru.  Jest polecana dla tych, którzy szukają tkaniny bawełnianej i niezbyt ciężkiej. Materiał składa się z 75 % bawełny   i 25 % poliestru.  Tkanina w dotyku przypomina płócienko, nie jest więc ani cienka, ani gruba. Jej gramatura to 205 g/m2.  Szerokość materiału wynosi 140 cm.  Materiał sprzedawany jest na metry bieżące.  Tkanina posiada 18 000 cykli. Można ją prać w temperaturze 30 stopni i prasować w niskiej temperaturze.

Tkanina róża angielska znalazła zastosowanie nie tylko jako tkanina obiciowa, ale również jako tkanina dekoracyjna i zasłonowa. Doskonale wypełnia wnętrza urządzone w stylu angielskim, prowansalskim. Świetnie komponuje się również w pomieszczeniach, gdzie króluje styl rustykalny. 

Jeszcze do niedawna posiadaliśmy w sprzedaży trzy kolory róży angielskiej: ecru, beż i błękit. Można je było nabyć także o szerokości 280 cm. Obecnie dostępna jest tylko tkanina róża angielska ecru o szerokości 140 cm. Pozostałe kolory zostały przez producenta wycofane.

Na czy polega niezwykłość  tego materiału ?  Myślę, że klienci doceniają jej delikatność i subtelność. Tkanina w róże posiada pastelowe, stonowane kolory. Jeśli klient chciałby dobrać tkaninę uzupełniającą, w kolorze różowym, bądź oliwkowym ,polecamy materiał aksamitny Magic Velvet z naszej oferty tkanin.

Często klienci pytają mnie, czy tkanina nadaje się na duże meble , typu narożnik czy większy komplet wypoczynkowy. Pomimo sympatii , jaką darzę "różyczki", stanowczo odradzam . Przede wszystkim jest to tkanina delikatna, która nie na wszystkie meble pasuje i nie na wszystkich wygląda ładnie. Dochodzą tu też względy praktyczne. Jest jaśniutka, szybciej się brudzi.

Doskonale z kolei prezentuje się na meblach stylowych i antycznych, starych fotelach, sofach, kanapach, krzesłach czy uszakach. Wszechstronne zastosowanie znalazła także jako tkanina dekoracyjna. Można uszyć z niej zasłonki, firanki, lambrekiny. Materiał w róże sprzedajemy także na obrusy, serwetki, bieżniki itp. Tkanina Róża angielska nadaje wnętrzom szyku i elegancji.

 Róża angielska dostępna jest także w naszej hurtowni tkanin Almitex znajdującej się w Kępnie. Znalazła ona uznanie nie tylko wśród klientów detalicznych. Naszymi odbiorcami są pracownie tapicerskie, fabryki mebli, krzeseł, pracownie zajmujące się renowacją mebli, a także pracownie krawieckie i producenci foteli i uszaków.

Tylko w naszej hurtowni Almitex24 znajdziecie państwo niepowtarzalny wzór tkaniny w róże. Dla zainteresowanych wysyłamy próbki tkanin.

Tkanina róża angielska zakupiona w naszej hurtowni cieszy nie tylko oko, ale i duszę. Zapraszamy do zakupu  https://almitex.com.pl/tkanina-obiciowa-roza-angielska