Wczytuję dane...
O sklepie

Hurtownia tkanin i materiałów obiciowych i tapicerskich Almitex

Nasza hurtownia materiałów tapicerskich i obiciowych mieści się w Kępnie. Działalność oparliśmy głównie na sprzedaży internetowej, chcąc dotrzeć zarówno do Klientów indywidualnych, jak i hurtowych z całej Polski. 

Przygotowaliśmy dla Państwa obszerną ofertę najwyższej jakości tkanin obiciowych i tapicerskich. Nasze produkty mają zastosowanie zarówno amatorskie, jak i profesjonalne. 

Działalność jako internetowa hurtownia materiałów obiciowych pozwala zapewnić Państwu wygodne i spokojne zakupy, dokonywane w przemyślany sposób. Ponadto, nasze materiały mogą dotrzeć do najdalszych zakątków Polski, prosto do Państwa domu czy firmy. 

Hurtownia tkanin obiciowych Almitex zaprasza do współpracy wszystkich, którzy pragną odnowić swoje meble w domu oraz do tych, którzy zawodowo zajmują się tapicerowaniem i obiciami. Nasza oferta skierowana jest do:

§  detalistów, amatorów, poszukujących nowych tkanin obiciowych dla swoich starych mebli;

§  profesjonalistów: renowatorów, tapicerów;

§  rzemieślników, tworzących własne koncepcje mebli tapicerowanych.


Spośród wszystkich internetowych hurtowni tkanin obiciowych wyróżnia nas bardzo szeroki asortyment, zarówno w zakresie tkanin obiciowych i materiałów tapicerskich, jak również części, szkieletów i stelaży mebli, nóg drewnianych i metalowych do mebli oraz profesjonalnych klejów i specjalistycznych akcesoriów tapicerskich. 

W naszej internetowej hurtowni materiałów tapicerskich każdy z Klientów znajdzie to, czego potrzebuje by skutecznie odnowić, a nawet zbudować od podstaw swój mebel. 

Zapraszamy do stałej współpracy wszystkich tapicerów i rzemieślników. Twórzmy razem piękne meble!