Wczytuję dane...

Tkanina łatwoczyszcząca CAVALLO

Tkanina łatwoczyszcząca CAVALLO

Tkanina luksusowa Cavallo to tkanina najwyższej jakości produkcji Microfibres. W związku z tym, że te doskonałe tkaniny nie wchłaniają plam i cieczy, są one niedoścignione              w zakresie możliwości czyszczenia. Większość plam znika po natychmiastowym użyciu wody z odrobiną mydła. Plamy od długopisu czy kawy są więc łatwe do usunięcia.

Tkanina łatwoczyszcząca CAVALLO posiada wysoką ścieralność, bo aż 80 000 cykli. Jest więc bardzo trwała i wytrzymała. Tkanina jest gruba i sztywna, mówią o niej " skóra konia".

Materiał posiada standardową szerokość 140 cm. Składa  się z 65 % poliestru i 35 % bawełny. Powierzchnię zaś pokrywa w 100 % poliamid.

Dla tych, którzy szukają tkanin łatwych w utrzymaniu kilka porad:

Aby wyczyścić tkaninę:

-  natychmiast usuwamy nadmiar brudu
-  osuszamy zabrudzone miejsce suchą szmatką
-  aby usunąć pozostałą plamę, nanosimy na nią niewielką ilość roztworu wody z mydłem i przecieramy delikatnie kolistymi ruchami, używając 
    do tego czystej szmatki lub szczoteczki do zębów, uważając, aby nie uszkodzić struktury tkaniny. Wykonujemy ruchy od krawędzi plamy do jej środka, aby nie rozmazać plamy.
-  przecieramy wyczyszczone miejsce suchą szmatką.
-  gdy tkanina jest już sucha, przecieramy ją miękką szczotką, aby przywrócić delikatny wygląd tkaniny.

Ważne jest to, by nie używać wyłącznie środków czyszczących rozpuszczalnych w wodzie. Nie wolno stosować roztworów zawierających ropę naftową lub alkohol, np. chloroetylen lub terpentynę.

Materiał polecany na eleganckie meble do salonu, ale również ze względu na łatwość czyszczenia na meble do kuchni, krzesła kuchenne, narożniki i taborety.

Tkanina Cavallo należy do tkanin łatwych w użyciu, przyjaznych dla środowiska i eleganckich.