Wczytuję dane...

Tkaniny stylowe

Tkaniny stylowe

Na naszym sklepie www.almitex.com.pl  znajdziecie państwo duży asortyment tkanin stylowych w atrakcyjnych cenach. Do niedawna byliśmy jednym z importerów tkanin tureckich. Obecnie sprzedajemy materiały stylowe żakardowe, pluszowe i gobelinowe. Tkaniny w pasy czy tradycyjny wzór medalionu zawsze będą prezentowały się elegancko . Tkanina obiciowa GRETA, którą sprzedajemy, jest odpowiednia zarówno do wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych. Pasuje do stylu vintage i retro.

Ciekawą tkaniną jest materiał BATUMI  we wzór arabeski. Wprowadza nas w klimaty orientalne, zaś jego niejednolita, delikatnie chropowata struktura i stonowane kolory sprawiają, że należy do tkanin ciekawych i godnych zakupu. Nasi klienci kochają wzory kwiatowe. Dowodem na to jest fakt, że najlepiej sprzedający się materiał na naszym sklepie internetowym to Róża angielska. Tkanina pięknie prezentuje się na klasycznych meblach , fotelach, krzesłach . idealna do pomieszczeń w stylu angielskim, vintage, retro czy shabby chic. Skoro już mowa o kwiatach, warto wspomnieć o tkaninie ADANA- piękna, gruba, mięsista tkanina, która chętnie wybierana jest do wnętrz w stylu retro. 

W naszej hurtowni tkanin Almitex każdy znajdzie coś dla siebie . Posiadamy w ofercie tkaninę PANO,, która sprzedawana jest na kupony.  Występuje w dwóch kolorach- srebrnym       i granatowym.  Motywy kwiatów, bukietów można zakupić zarówno na krzesło, fotel, jaki i kanapę..

Ciekawą alternatywą dla tych, którzy kochają styl vintage mogą być tkaniny na podkładzie floku. Należą do nich ALHAMBRA, ALMERIA  i DUNAJ. Są to tkaniny pluszowe, wytłaczane, z delikatnym połyskiem. Są to materiały jednostronne, sztywniejsze lecz  bardzo odporne na ścieranie. Piękne wytłaczane motywy świetnie komponują się w salonie nowoczesnym i klasycznym.