Wczytuję dane...

Tkaniny w kwiaty

Tkaniny w kwiaty

Na naszym sklepie internetowym www.almitex.com.pl  znajdą Państwo bardzo duży wachlarz tkanin o motywie kwiatowym. Największą popularnością cieszy się tkanina obiciowa  Róża angielska ecru. Na prośbę naszych stałych klientów przywróciliśmy możliwość zakupu tej tkaniny  w szerokości podwójnej, czyli 280 cm.  Tkaninę szerszą kupią miłośnicy zasłon , obrusów i firan.

Tych, którzy preferują tkaniny grubsze, bardziej mięsiste , odsyłam do tkaniny obiciowej ADANA. Ciekawy wzór kwiatowy, tkanina przypominająca gobelinę o wysokiej gramaturze, miękka, doskonale układająca się, jest najlepszym wyborem na krzesła, sofy i kanapy.

Polecamy również tkaninę obiciową ASTERIA,. Jest to tkanina żakardowa, stylowa, z delikatnym połyskiem. Materiał z motywem kwiatowym o wypukłej strukturze, dosyć śliski, lecz bardzo elegancki.

Wyrazisty, kolorowy wzór kwiatowy posiada tkanina obiciowa FLEUR. Jest to już inny rodzaj żakardu. To żakard tkany gęsto, tkanina gruba, bardzo wytrzymała, o delikatnie chropowatej strukturze.

Podobne żakardowe tkaniny we wzory kwiatowe to:  tkanina obiciowa LAURA , FLORENS, BEGONIA i ROMA.

Z kolekcji tradycyjnych tkanin szenilowych , godna polecenia jest tkanina obiciowa FLARE. Wzór kwiatowy z delikatnym połyskiem na brązowym tle lub na podkładzie starego złota. Do materiału tego posiadamy jednolity koordynat. Bardzo gruba tkanina z motywem kwiatowym , niestety tylko w jednym kolorze to tkanina obiciowa AMANDA. Posiada bardzo duży motyw kwiatów wypełnionych nitką szenilową na podkładzie żakardowym,

Tkaniny drukowane o wzorze kwiatowym wybierane są chętnie do nowoczesnych wnętrz. Należą do nich Tkanina obiciowa Lea oraz kolekcja tkanin DRUK. Nierzadko można je zobaczyć na nowoczesnych fotelach, uszakach, pufach, czy też zasłonach i poduszkach.

Ostatnią z tkanin, którą mogę śmiało polecić, zwłaszcza na zasłony do eleganckich wnętrz, jest tkanina obiciowa PEONIA. Jest to głównie tkanina dekoracyjna. Piękny motyw dosyć dużych kwiatów na tle jasnego beżu przetykanego złotą nitką i tworzącego marmurkowy wzór.. Materiał posiada delikatny połysk, jest śliski, ale stosunkowo sztywny. Moim zdaniem zdjęcia tkaniny PEONIA nie do końca potrafią oddać jej urok.  Każdy , kto ją zakupił, jest mile zaskoczony. W rzeczywistości jest piękniejsza niż na zdjęciach .